Ресторан "Файна Фамилия" метро Майдан Незалежності

Ресторан "Файна Фамилия" метро Майдан Незалежності Ресторан "Файна Фамилия" метро Майдан Незалежності Ресторан "Файна Фамилия" метро Майдан Незалежності Ресторан "Файна Фамилия" метро Майдан Незалежності Ресторан "Файна Фамилия" метро Майдан Незалежності

Кухня: Средиземноморская

Адрес: г. Киев, ул. Малая Житомирская, 3/4 (м.Майдан Незалежності)

Тел.: (044) 234-55-92, 278-04-47

Сайт: www.finefamily.com.ua

График работы: пн-сб 08:00-23:00; вс 11:00-23:00

Ресторан, Доставка, Оплата кредиткой, Wi-Fi.

Це сім'я ресторанів, у яких працюють та які відвідують люди, об'єднані однією філософією, своїм ставленням до життя, здоров'я, сім'ї. Вони живуть без поспіху. Люди, які обожнюють середземноморський спосіб життя. Ці люди люблять готувати та смачно годувати своїх гостей. Смачно – не обов'язково дорого.

Під час створення цього проекту нашим орієнтиром був загально відомий факт, що найздоровішою та органічною для західної людини вважається середземноморська кухня. Така їжа багата не лише на морепродукти, але й на овочі, бобові, м'ясо, оливкову олію та інші цінні для здоров'я продукти. Окрім неймовірного смаку, ця кухня надає тілу легкості, бадьорості та наповнює енергією, а це так важливо для сучасного мешканця мегаполісу!

Середземномор'я підкорює нас духом, характерним для приморських містечок Іспанії, Південної Франції та Італії. Притаманні лише Середземномор'ю колорит та атмосфера, замішані на теплих фарбах й ритмі життя, який іспанці називають «manana» - завтра, коли-небудь…не поспішай – насолоджуйся.

Тут ми зустрічаємося з неповторним колоритом, замішаним на яскравих фарбах і невимушеній атмосфері. Це викликає відчуття, що життя прекрасне!

Ми створили у себе особливу атмосферу. Гостям не хочеться йти додому, адже ми і є дім. А дім - це найцінніше для нас, це місце, де ми "підзаряджаємо" і відпочиваємо від стрімкого ритму мегаполісу. У нас живе літо!  Пока нет комментариев

Написать комментарий

captcha
ПОПУЛЯРНЫЕ РЕСТОРАНЫ КИЕВА
Ресторан «Saperavi»Ресторан «Saperavi» Ресторан «Fabius»Ресторан «Fabius»

Все рестораны Киева  →