Ресторан "MANU"

Ресторан "MANU" Ресторан "MANU" Ресторан "MANU" Ресторан "MANU" Ресторан "MANU"

Кухня: Перуанськая

Адрес: г. Киев, ул. Большая Васильковская, 94 (м.Олимпийская)

Тел.: (098) 888-22-04

Сайт: www.kelembetgroup.com

График работы: вс-чт 12:00-24:00; пт-сб 12:00-02:00

Ресторан, Доставка, Оплата кредиткой, Wi-Fi.

Неможливо пройти повз, не помітивши яскравого птаха та запрошення у світ привабливої містерії MANU. Це місце, що вабить з першого погляду та закохує, коли опиняєшся всередині. Натуральні дерево та камінь в інтер`єрі переносять думки у величний край Перу з його неймовірною енергетикою. Тут тобі запропонують найкращі страви перуанської кухні nikkei, що полонять своїм вогняним смаком та змусять закривати очі від гастрономічної насолоди!

Перуанська кухня з аутентичною енергетикою. Місце сили, де задоволення від їжі - не культ, а можливість відновити життєві сили.

Соковиті, гострі та вкрай ароматні! Більшість страв сучасної перуанської кухні nikkei наш шеф готує на гігантському розпеченому грилі, що вкриває кожний шматочок пікантною скоринкою та надає м`ясу, рибі та морепродуктам особливого смаку. Це палке поєднання привабливого вигляду та шаленого смаку з вогняними акцентами - саме так MANU пригощає своїх гостей, відкриваючи таємниці стародавнього Перу...Спробуй!

Спробуй ніжний гуакамоле з хрусткими чіпсами із зеленого банану, якщо ти адепт корисної та легкої їжі! MANU обожнює пригощати друзів смачними та невагомими стравами, що спочатку приворожують пряним ароматом та відтінками пікантного смаку, а потім насичують тебе для нових звершень! За словами MANU, для веганів - це ідеальний перекус.  Пока нет комментариев

ПОПУЛЯРНЫЕ РЕСТОРАНЫ КИЕВА
Ресторан «Saperavi»Ресторан «Saperavi» Ресторан «Fabius»Ресторан «Fabius»

Все рестораны Киева  →