Ресторан "Николай" (пироговая) на Саксаганского

Ресторан "Николай" (пироговая) на Саксаганского Ресторан "Николай" (пироговая) на Саксаганского Ресторан "Николай" (пироговая) на Саксаганского Ресторан "Николай" (пироговая) на Саксаганского Ресторан "Николай" (пироговая) на Саксаганского

Кухня: Европейская, Украинская

Адрес: г. Киев, ул. Саксаганского, 26 (м.Площадь Льва Толстого)

Тел.: (044) 353-99-96

Сайт: www.pirogovaya.com

График работы: пн-вс 10:00-22:00

Ресторан, Доставка, Оплата кредиткой, Wi-Fi.

Морозним днем 31 січня 1930 року в Москві народився Микола Андрійович Перегудов.
Батьки Миколи були освіченими, працелюбними людьми. Мама, Віра Анатоліївна, виконувала соло в хорі Держтелерадіо, відмінно грала на піаніно. Батько, Андрій Дмитрович, був талановитим художником, добре грав на скрипці. Микола і його старша сестра Ніна росли у творчій атмосфері серед яскравих, талановитих людей.

У ньому гармонійно поєднувалися творча енергія і природний талант, делікатність і високий професіоналізм
Незважаючи на труднощі повоєнного життя, Микола отримав блискучу музичну освіту - закінчив Іпатіївське музичне училище, а потім і Московську Консерваторію по класу віолончель. Все своє життя Микола присвятив роботі, але разом з тим він був прекрасним плавцем і лижником, чудово грав у волейбол. Микола Перегудов був видатним віолончелістом, Народним Артистом Росії. Понад п’ятдесят років він працював в Естрадно-Симфонічному оркестрі імені Юрія Силантьєва. З ним Микола Андрійович об'їздив весь світ, даруючи людям радість музики.

Микола Андрійович був прекрасною людиною і гарним чоловіком, він вмів любити і цінувати життя
Він був азартним футбольним вболівальником і завзятим грибником, любив подорожувати і читати, захоплювався фотографією. Сам побудував будинок і посадив прекрасний сад для своєї сім'ї. Він любив і смачно поїсти в колі сім'ї, і великі святкові застілля з друзями. До кожної важливої події в домі Миколи Андрійовича пекли чудові смачні пироги. Як і в багатьох сім'ях, пиріг став символом свята, зустрічі близьких людей і друзів.

У бар-буфеті «Николай» ми постаралися створити те, що напевно сподобалося б нашому батькові і дідусеві: турботу і увагу до гостей, затишну і доброзичливу атмосферу, гарну музику, домашню кухню і повноцінний бар. І, звичайно, ми випікаємо справжні і дуже смачні пироги!  Пока нет комментариев

ПОПУЛЯРНЫЕ РЕСТОРАНЫ КИЕВА
Ресторан «Saperavi»Ресторан «Saperavi» Ресторан «Fabius»Ресторан «Fabius»

Все рестораны Киева  →